www.TavoPavarde.lt

Giminės medžiai. Genealoginiai tyrimaiKokias paslaugas teikia www.tavopavarde.lt • Giminės medžio schema, diagrama-žemėlapis, kuris parodo šeimos narių giminystės ryšius, pagal vieno žmogaus liniją. Dažniausiai jis pradedamas sudaryti nuo dabartinės kartos ir siekia praeitį iki kiek toli leidžia prieinami šaltiniai. Taip pat jį galima sudaryti nuo seniausio žinomo giminės nario artėjant link dabartinių laikų, nurodant ryšius tarp šeimos narių, pradedant nuo seniausio giminaičio iki Jūsų nurodytų asmenų priklausančių giminei. 
 • Visų aktualių dokumentų fotokopijos.
 • Genealoginė lentelė, nurodanti pagrindinę kiekvieno dokumento informaciją.
 • Visų šaltinių, kuriais buvo remtasi sudarant giminės medį paaiškinimai.
 • Visų arba Jūsų pasirinktų dokumentų pilni vertimai iš lotynų, lenkų, bei rusų kalbų.
 • Žemėlapis parodantis giminės išsidėstymą vietovėje.

Taip pat galime Jums pasiūlyti šias papildomas paslaugas:

 • Stilizuotas giminės medis - perkeliame Jūsų giminės schemą ant pasirinkto fono, bei paruošiame ją tinkamu formatu spausdinimui ant drobės. 
 • Video prezentacija trumpai nupasakojanti svarbiausius faktus apie giminę.
 • Statistika apie giminės narius - vidutinė gyvenimo trukmė, gimstamumas.
 • Vietovės kurioje gyventa aprašymas, istoriniai faktai, įdomybės.
 • Įkeliame į Jūsų pasirinktą elektroninę platformą. PVZ: myheritage.com
 • Pavardės paplitimo Lietuvoje žemėlapis.
 • Siuntimas registruotu paštu įrišus baigtą darbą.
 • Emigravusių asmenų informacijos paieška.
 • GIMINĖS MEDŽIO DOVANŲ SERTIFIKATAS [NAUJA!!!] - Sulaukdami nemažai užklausų dėl galimybės padovanoti giminės medį, siūlome naują paslaugą - "DOVANŲ SERTIFIKATĄ". Jei norite šeimos nariui, bičiuliui ir kolegai padovanoti tikrai vertingą dovaną, dabar galite tai padaryti įsigydami genealoginio tyrimo sertifikatą. Dėl paslaugos, kainų ir papildomų sąlygų prašome rašyti el.paštu: info@tavopavarde.lt

*Dirbame ir su užsienio archyvais! Norėdami apie tai sužinoti plačiau, rašykite mums el. paštu: info@tavopavarde.lt

Pradinės informacijos lentelė
Užpildykite šią lentelę ir atsiųskite mums, o mes netrukus su Jumis susisieksime.
Pradines informacijos lentele.doc (26KB)
Pradinės informacijos lentelė
Užpildykite šią lentelę ir atsiųskite mums, o mes netrukus su Jumis susisieksime.
Pradines informacijos lentele.doc (26KB)

Kas svarbiausia užsisakant giminės medžio sudarymo paslaugą

Pagrindinio tyrimo kaina priklauso nuo vietovės! Taip yra todėl, jog skirtingose Lietuvos parapijose išlikusios informacijos kiekis ir kokybė tyrimui yra skirtingas.

 

Taip pat, kaip ir minėjome anksčiau, svarbiausia yra informacija, kurią Jūs galite mums suteikti prieš pradedant sudaryti Jūsų giminės medį. Tam, kad tyrimas būtų tikslesnis, mes turime žinoti kuo daugiau apie tą giminės atšaką, kurios giminės medį norite susidaryti. Kuo daugiau ir tikslesnės informacijos mums suteiksite, tuo mažesnę kainą galėsime pritaikyti, kadangi, tai padės mums susiaurinti paieškos ratą.

Trumpai paaiškiname kodėl:

Giminės medį sudarome peržiūrėdami ir analizuodami archyvų duomenis. Archyvų fondai yra suskirstyti pagal vietoves, parapijas ir tt. Kiekvienai parapijai priskiriamos knygos sudaro tūkstančius puslapių lotynų, lenkų ir rusų kalbomis. Kuo siaurenis mūsų paieškų ratas, tai yra, kuo mažesnį ir tikslesnį teritorinį vienetą mums galite nurodyti, tuo mažesnę kainą galime pritaikyti Jūsų giminės medžio sudarymui.

Taip pat mums reikalinga kuo senesnė informacija, kadangi dažnai archyvų infomacija prieinama tik nuo XXa pradžios, o kartais tik ties amžių sandūra.

Viršuje pateikiame reikalingos informacijos lentelę, kurią galite atsisiųsti, užpildyti ir atsiųsti mums el. paštu: info@tavopavarde.lt ir netrukus su Jumis susisieksime.

 

Parašykite
Žemėlapis
Apie